کانکس کارگری , کانکس اسکان کارگری , قیمت کانکس کارگری دست دوم

کانکس کارگری , کانکس اسکان کارگری , قیمت کانکس کارگری دست دوم , خرید و فروش کانکس اسکان کارگری : این محصول شرکت آربی کانکس برا اسکان موقت و دائم کارگران در حوزه های فعالیتی مختلف می باشد ، که بر اساس نیاز میتواند به دو حالت کانکس کارگری ساکن ، یا کانکس چرخدار و متحرک طراحی شود ،

کانکس کارگری

کانکس کارگری

امکانات و ویژگی های کانکس اسکان کارگری

هدف از ساخت کانکس اسکان کارگری اسکان موقت ، یا دائم کارگران ساختمانی ، شرکتی و پروژه ای می باشد ، امکانات پیش فرض برای رفع نیاز های مختلف در این نوع کانکس ها تعبیه شده و به راحتی و با هزینه پایین می توان از این کانکس استفاده کرد.

یکی از مهمترین ویژگی هایی که در طراحی و ساخت انواع کانکس اسکان کارگری باید به آن توجه ویژه ای شود ، امکانات رفاهی تعبیه شده در داخل این نوع از کانکس ها می باشد. این نوع کانکس ها ، اغلب در پروژه های عمرانی کاربرد داشته و دارای قابلیت جابجایی و استفاده مجدد در مکان های مختلف را دارند.

مجهز بودن به سرویس بهداشتی ، حمام ، آشپزخانه و سایر موارد ، هنگام طراحی ساخت کانکس های اسکان کارگری ، بر اساس نیاز انجام میگیرد ، برای مثال اگر تعداد کانکس های کارگری زیاد باشند، به صورت مجزا می توان این امکانات را در قالب کانکس های مجزا (کانکس سرویس بهداشتی , کانکس حمام , کانکس آشپزخانه و…) ساخت ، و در صورتی که تعداد این کانکس ها کم باشد ،این امکان وجود دارد که به صورت اختصاصی تمامی موارد را در داخل یک کانکس جا داد.

استفاده از کولر و بخاری نیز یکی از موارد مهمی است که نباید فراموش شود .

قیمت کانکس کارگری , خرید و فروش کانکس کارگری دست دوم

کانکس اسکان کارگاهی یا کانکس ارزان کارگری جهت استفاده در پروژه های سد سازی، پروژه های عمرانی، پتروشیمی، راه سازی و …. قرار میگیرد. قیمت کانکس کارگری بسته به نوع متریال و مواد اولیه مورد استفاده متغیر یوده و ابعاد و اندازه کانکس نیز نقش مهمی در تعیین قیمت آن دارند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید و فروش کانکس ، قیمت کانکس کارگری و کانکس کارگری دست دوم، با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *