کانکس کارگاهی , قیمت کانکس کارگاهی دست دوم

کانکس کارگاهی , قیمت کانکس کارگاهی دست دوم : از کانکس کارگاهی جهت مستقر شدن نیروهای کارگری , تکنسین ها , مهندسین برای انجام پروژه های مختلف عمرانی استفاده می شود . چون در ساخت کانکس هیا کارگاهی از مواد مستحکم و بادوام استفاده شده است به همین علت می توان از کانکس کارگاهی در هر شرایط اقلیمی و منطقه ای استفاده کرد.

کانکس کارگاهی

کانکس کارگاه

کانکس های کارگری  امکان استفاده از امکانات رفاهی کانکس را برای کارگران فراهم می کند . داخل کانکس کارگاه از امکاناتی چون تخت خواب , سرویس بهداشتی و حمام , کولر , کپسول آتش نشانی , جعبه ی کمک های اولیه , کابینت و قفسه و… برخوردار است . بنا به سفارش مشتری می توان کانکس های کارگاهی را در انواع  واندازه های مختلفی ساخت .

مشتریان برای صرفه جویی در هزینه ی خرید کانکس می توانند پیشنهاد ساخت کانکس متحرک کارگاهی را سفارش دهند و به دلیل امکان جابه جایی  این نوع کانکس به مکان مورد نظر  می توانند از کانکس های کارگاهی در انواع پروژه های خود استفاده کنند و در ضمن اگر نیازی به استفاده از کانکس های کارگاهی نداشتند آن را به شخص دیگری بفروشند .

همچنین کانکس های کارگاهی را می توان به صورت های مختلفی بنابه سفارش مشتری ساخت اعم از کانکس های کارگاهی سالنی , دو طبقه , دو اتاقه , سه اتاقه و …. ساخت .

مزایای استفاده از کانکس های کارگاهی

  • مقاوم در برابربلایای طبیعی
  • امکان باز خرید کانکس کارگاهی
  • جنس کانکس کارگاهی ازورق گالوانیزه وساندویچ پانل
  • سیستم گرم کننده و خنک کننده کانکس کارگاهی
  • تجهیزات سیم کشی و داخلی برق کانکس کارگاهی
  • دارا بودن سرویس بهداشتی , حمام , آشپزخانه و آبدارخانه
  • جنس دیوارهای داخلی کانکس های کارگاهی از pvc
  • داری  سقف قوس دار و طرح دار
  • کانکس در انواع متحرک و ثابت

قیمت کانکس کارگاهی

قیمت کانکس کارگاهی با توجه به نوع ابعاد و اندازه و طرح های آن بستگی دارد . برای اطلاع از قیمت کانکس با مشاورین ما در آربی کانکس تماس بگیرید و از قیمت نوع کانکس کارگاهی انتخابی  خود آگاه شوید .

خرید کانکس کارگاهی

برای خرید کانکس کارگاهی ابتدا کافیست نوع کانکس کارگاهی خود را انتخاب نمایید سپس با مشاورین ما در آربی کانکس تماس بگیرید و محصول انتخابی خود را سفارش دهید متخصصین ما در آربی کانکس آن را در کمترین زمان ممکن ساخته و در محل مورد نظر مشتری نصب خواهند کرد . رضایت مشتری شرط اصلی کار گروه آربی کانکس است .
جهت خرید کانکس با مشاورین ما در آربی کانکس تماس بگیرید

فروش کانکس کارگاهی

مشتریان اگر بعد از مدت زمانی بنابه هر دلیلی اعم از تمام شدن پروژه و … دیگر نیازی به استفاده از کانکس خود نداشتند می توانند آن را به شرکت آربی کانکس با قیمت بالایی بفروشند تا هزینه ی خرید کانکس کارگاهی مشتری به هدر نرود .
برای اطلاع از فروش کانکس  با مشاورین کانکس سازی آربی کانکس تماس بگیرید .

کانکس کارگاهی دست دوم

گروه آربی کانکس پس از خرید کانکس  از مشتری اقدام به تعمیر و بازسازی کانکس می کند و تعمیرات لازم را بر روی کانکس انجام می دهد .و آن را بانام کانکس دست دوم کارگاهی به مشتریانی که نمی خواهند هزینه ی زیادی را بابت خرید کانکس کارگاهی بدهند با کمترین قیمت به فروش می رسانند .

جهت اطلاع از کانکس کارگاهی دست دوم با متخصصین آربی کانکس تماس بگیرید .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *