کانکس پلیس , قیمت کانکس پلیس , کانکس پلیس دست دوم

کانکس پلیس , قیمت کانکس پلیس , کانکس پلیس دست دوم : کانکس پليس جهت مستقر شدن ماموران نيروی انتضامی در نقاط مختلف داخل شهر, خارج ازشهر , جاده ها با قابليت نصب سيار و ثابت و باتوجه به نياز های نيروی يگان طراحی و عرضه مي گردد .

کانکس پلیس

کانکس پلیس آربی

کانکس های پليس و نيروی انتظامی در مجموعه ی آربی کانکس در طرح ها و اندازه های مختلف توليد و نصب مي گردد. کانکس پليس با دارا بودن نصب انواع تجهيزات و امکانات نيروی انتطامی اعم از نصب  بي سيم , دوريين مداربسته و رادار و .. است .
در بعضی از کانکس اداری پليس برای زيبا نمودن جلوه ی کانکس های پليس از نمای کامپوزيت استفاده شده است همچنين نسوز بودن و مقاوم در برابر حوادث و ضربه يکی از مزيت های کانکس های پليس و نيروي انتظامی مي باشد .
از این رو در ساخت کانکس های پليس يکی از با اهميت ترين موارد که بايد درآن ها رعايت شود مقاومت و سبکی است تا از بلايا و حوادث  طبيعی سيل و زلزله و مهمتر از همه حمله و هجوم شرارت های خيابانی در امان باشد .

با توجه به نوع نياز از کانکس های پليس و تقاضای مشتری مي توان آن را در اندازه های مختلف و متنوع و همچنين متحرک -کانکس چرخدار و ثابت ساخت .
کانکس های پليس چون برای استقرار ماموران نيروی انتظامي ساخته شده است با دارا بودن امکاناتی چون اتاق استراحت , اتاق اداری , سرويس بهداشتی و نماز خانه  و آبدارخانه محل مناسبی براي مستقر شدن افراد يگان است تا وظايف خود را به نحو احسن به دور از دغدغه ی کم بود جا و مکان انجام دهند .

قیمت کانکس پلیس

قیمت کانکس پلیس بر اساس ابعاد , کارایی و کاربرد آن محاسبه می شود . مواد اولیه به کار رفته در ساخت این نوع کانکس ها نیز بر قیمت کانکس پلیس تاثیرگذار است .

قیمت کانکس پلیس

قیمت کانکس پلیس

کانکس پلیس دست دوم

کانکس پلیس دست دوم نیز به کانکسی اطلاق می شود که یک بار مورد استفاده قرار گرفته است و پس از تعمیرات لازم و بازسازی توسط متخصصین و مهندسین کار آمد شرکت آربی کانکس با قیمت مناسبتری با نام کانکس دست دوم به مشتریان عرضه می شود .

 خرید و فروش کانکس پلیس

کانکس های پلیس طراحی و ساخته شده در مجموعه آربی کانکس با بهترین کیفیت و قیمت ممکن به واحد های انتظامی ارائه می شود ، جهت خرید کانکس و فروش کانکس پلیس با متخصصین ما در آربی کانکس تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *