کانکس غرفه بازیافت

کانکس غرفه بازیافت :  کانکس غرفه بازیافت در مجموعه آربی کانکس به پیشنهاد شهرداری ها در طرح ها و ابعاد مختلف و با کیفیت و قیمت مناسب تولید و ارائه می گردد .

کانکس غرفه بازیافت

کانکس غرفه بازیافت

کانکس غرفه بازیافت آربی کانکس

برای حفاظت از فضاهای سبز, پارک ها و محیط زیست کانکس غرفه ی بازیافت وارد عمل شده است و با استقرار در پارک ها و فضای سبز به کمک محیط زیست آمده استو مردم را تشویق به این کار که زباله های تفکیک شده ی را تحویل کانکس غرفه ی بازیافت دهند تا هم در حفظ و نگهداری محیط زیست سهیم باشند و هم بابت آن هزینه دریافت کنند .

کانکس غرفه بازیافت با مقاومت بسیار بالایی در مقابل پوسیدگی و رنگ زدگی حرارتی و برودتی ساخته شده است و همچنین مقاوم در برابر سیل و زلزله و دیگر بلایای طبیعی است . با توجه به تقاضا و نیاز مشتری در سفارش ساخت غرفه بازیافت می توان آن را چرخدار ( سیار ) و ثابت ساخت همچنین به دلیل سبک بودن قابل حمل  و نقل باشند و می توان به هر نقطه ی مد نظر برد و از آن استفاده کرد .

طراحی و تولید  کانکس غرفه بازیافت به صورت شیب دار و ساده و سقف کانکس به صورت قوس دار و چند ضلعی در ابعاد و نمونه های مختلف تولید و عرضه می گردد

قیمت ، خرید و فروش کانکس غرفه بازیافت

جهت خرید کانکس غرفه بازیافت ، فروش کانکس غرفه بازیافت ، و کسب اطلاع از قیمت کانکس غرفه بازیافت می توانید با متخصصین ما در آربی کانکس تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان بهره ببرید.

کانکس دست دوم کانکس غرفه بازیافت نیز در مجموعه آربی کانکس با قیمت مناسب برای مشتریان عرضه می شود ، که دارای ارزش خرید بالایی بوده و از لحاظ کارایی و رفع نیاز های پی بینی شده ، کارایی کانکس غرفه بازیافت نو را دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *