کانکس سرایداری

کانکس سرایداری

کانکس سرایداری : از دیگر خدمات مهم آربی کانکس طراحی و ساخت کانکس سرایداری است . این نوع کانکس ها با توجه به نوع نیاز و سفارش مشتری در طرح ها و ابعاد مختلف طراحی و سپس توسط متخصصین و مهندسین کارآمد شرکت آربی کانکس ساخته می شوند و در موعد مقرر تحویل مشتریان عزیز داده می شوند .

کانکس سرایداری

کانکس سرایداری

کانکس سرایداری کاربرد فراوانی را دارداز جمله مهمترین کاربرد این نوع کانکس ها می توان به موارد زیر اشاره نمود :

کاربرد های کانکس سرایداری

  • پروژه های عمرانی و ساختمانی
  • پروژه های مسکونی و اداری
  • محیط های انتظامی و دادگاهی
  • حراست دانشگاهی و مدارس
  • حراست نگهبانی کارخانه جات
  • و…

امکانات داخلی کانکس سرایداری

ازاین کانکس ها به سبب نیاز به حضور سرایدار و نگهبان در مکان های مورد نظر به منظور حراست و حفاظت از محیط استفاده می شود . در ساخت این کانکس باید به این نکته توجه کرد که باید سرایدار دید کافی از داخل کانکس به محیط اطراف داشته باشد و بنابراین بایستی در طراحی ای توع کانکس دورتا دور کانکس از پنجره های زیادی استفاده شود تا نگهبان بتواند وظیفه ی حراست خود را به نحو احسن انجام دهد . همچنین کانکس نگهبانی یا همان سرایداری باید از امکانات اقامتی برخوردار باشد که بایستی دارای آشپزخانه , سرویس بهداشتی , آبدارخانه , حمام و روشویی و … باشد تا سرایدار بتواند داخل کانکس استراحت بکند .

کانکس سرایداری در دونوع کانکس ساخته می شوند که در زیر به آن ها اشاره می کنیم :

انواع کانکس سرایداری

  • کانکس سرایداری ثابت
  • کانکس سرایداری چرخدار

همچنین در ساخت این نوع کانکس باید از مواد اولیه مستحکم استفاده شود تا مقاومت بالاتری را در برابر هرگونه عوامل تهدید کننده اعم از خورندگی , پوسیدگی و.. داشته باشد و مقاوم در برابر عوامل طبیعی از جمله سیل و زلزله و طوفان و .. باشد . کافیست با مشاورین و متخصصین ما در شرکت کانکس سازی آربی کانکس تماس بگیرید و نوع محصول خود را سفارش دهید مهندسین و متخصصین ما در کمترین زمان آن را برای شما طراحی و ساخته و در محل مورد نظرتان نصب خواهند کرد .

جهت اطلاعات بیشتر از قیمت کانکس سرایداری , فروش کانکس سرایداری , خرید کانکس سرایداری , کانکس دست دوم , کانتینر با مشاورین شرکت آربی کانکس تماس حاصل نمایید

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *