کانکس دکه روزنامه فروشی

کانکس دکه روزنامه فروشی :  کانکس دکه روزنامه فروشی این روزها کاربرد فراوانی دارد که جهت فروش مجلات و روزنامه مورد استفاده قرار میگیرند. به دلیل بالا بودن تراکم شهری و همچنین گران بودن هزینه ساخت و ساز سنتی استفاده از کانکس دکه ی روزنامه فروشی بهترین راه کار وجایگزین مناسبی پیش رویمان است .

کانکس دکه روزنامه فروشی

دکه روزنامه فروشی

کانکس روزنامه فروشی به دلیل قابلیت حمل و نقل و جابه جایی همچنین سبک بودن و نصب در هرمکانی امروزه بیشترین استفاده را در صنعت دارد . در ساخت کانکس دکه روزنامه فروشی از مواد اولیه درجه ی یک و استاندارد استفاده شده است چون کانکس روزنامه فروشی در مکان های مختلف با شرایط آب و هوایی گوناگون نصب می شود بایستی از مقاومت بالایی برخوردار باشد .

کانکس دکه روزنامه فروشی آربی کانکس

بنابر سفارش مشتری کانکس دکه روزنامه فروشی در طرح ها و اندازه های مختلف ساخته و در محل مورد نظر نصب می گردد . بدنه ی دکه روزنامه فروشی بایستی مقاوم ساخته شود و همچنین سقف آن باید دارای سایه بان و شیروانی ساخته شود تا در صورت بارندگی و شرایط آب و هوای گوناگون از خیس شدن روزنامه ها و مجلات در امان باشد .

کانکس دکه روزنامه فروشی به دلیل قرار گرفتن در خیابان ها و مجاورت آب و جوب های پهن در ساخت آن باید از تخته نئوپان استفاده نشود بایستی از MDF استفاده شود همچنین زیر کانکس قیرپاشی انجام پذیرد تا از نفوذ آب و سرما و گرما در امان بود . کانکس روزنامه فروشی در دو نوع ثابت و چرخدار ساخته می شود تا در صورت نیاز به جابه جایی مکان دکه روزنامه فروشی کار حمل ونقل آسانتر صورت بگیرد .

جهت روشنایی بیرونی دکه روزنامه فروشی از چراغ هالوژن وداخل آن از مهتابی های دوقلو با وات بالا استفاده شده است . همچنین درب و پنجره کانکس دکه روزنامه فروشی از PVC و دارای حفاظ نرده ای است . روی دیوار دکه روزنامه فروشی قفسه نصب شده تا کتاب ها ومجلات بانظم در داخل قفسه جای بگیرد .

قیمت , خرید , فروش کانکس دکه روزنامه فروشی :

جهت اطلاع از قیمت , خرید , فروش دکه روزنامه فروشی با مشاورین آربی کانکس تماس بگیرید .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *