کانکس دو طبقه

کانکس دو طبقه

کانکس دو طبقه : در بسیاری از موارد به پیشنهاد مشتریان کانکس ها در اندازه ها و طبقه های مختلف ساخته می شوند . کانکس دو طبقه نمونه ای از این نوع کانکس هاست .

وقتی تصمیم دارید از کانکس برای اسکان در محیط اداری یا مسکونی استفاده کنید جهت رفع کمبود جا و فضای کافی کانکس دو طبقه بهترین راه کار روی شما است . کانکس دو طبقه با دارا بودن فضا و اتاق های بیشتر کاربرد فراوانی را در صنعت کانکس سازی داشته است .

کانکس دو طبقه

کانکس دو طبقه

طراحی و ساخت کانکس دو طبقه

در کانکس دو طبقه می توان سرویس بهداشتی , حمام و تعدادی اتاق را در طبقه ی هم کف آن طراحی کرد و مابقی اتاق ها را در طبقه ی دوم جای داد . برای آسایش و راحتی رفت و آمد به طبقه ی دوم راه پله کانکس دو طبقه در درون کانکس طراحیو ساخته شده است .

با توجه به نوع نیاز مشتری از کانکس دو طبقه کانکس ها در ابعد مختلف ساخته می شوند و در محل مورد نظر نصب می گردند . کانکس دو طبقه در دونوع کانکس دو طبقه ثابت و چرخدار ساخته می شود . کانکس دو طبقه چرخدار را می توان در صورت نیاز به تغییر مکان جابه جا کرد و به محل دلخواه برد .

سقف کانکس دو طبقه از سقف کاذب ساخته شده است و در ضمن کف طبقه ی اول کانکس دو طبقه نیز کاذب می باشد لازم به ذکر است که شرکت آربی کانکس با توجه به سلیقه ی مشتریان بدنه , سقف , کف کانکس دو طبقه را طراحی کرده و سپس اقدام به ساخت آن می کند .

از کانکس دو طبقه در ادارات , شرکت ها , مراکز تحقیقاتی , مراکز نظامی , شهرداری ها , بیمارستان ها , اورژانسهای بین راهی و جاده ای و … استفاده می شود .

کاربردهای کانکس دو طبقه :

کانکس دو طبقه با کاربرد اداری

کانکس دو طبقه مسکونی

کانکس دو طبقه استراحتگاهی و خوابگاهی

کانکس دو طبقه فرودگاهی

کانکس دو طبقه شرکت گاز ونفت

همچنین علاوه بر ساخت کانکس دو طبقه شرکت آربی کنکس اقدام به ساخت کانکس های دو قلو , چند قلو و چند طبقه .. کرده است

جهت اطلاع از قیمت کانکس , خرید کانکس , فروش کانکس دو طبقه و کانکس دست دوم با مشاورین ما در شرکت آربی کانکس تماس حاصل نمایید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *