کانکس خودپرداز بانکی

کانکس خودپرداز بانکی : کانکس خود پرداز بانکی به کانکس هایی اطلاق می شود که در مکان هایی که امکان ساخت بانک و خودپرداز بانکی وجود ندارد نصب و مورد استفاده قرار می گیرد .

کانکس خودپرداز بانکی

کانکس خودپرداز بانکی

ویژگی های کانکس خودپرداز بانکی

در کانکس خود پرداز بانکی باید توجه داشت که زیر ساخت های استاندارد فناوری اطلاعات و تجهیزات ارتباطی و مورد نیاز دستگاه های بانکی باید رعایت شود برای نمونه :

  • سیستم دزدگیر درب های ورودی و خروجی
  • سیستم سرمایشی , گرمایشی
  • سیستم اضطراری
  • و ..

همچنین در طراحی گاو صندوق برای کانکس خودپرداز بانکی جهت بالا بردن امنیت آن از لولاهای مخفی استفاده شده است .

کانکس خود پرداز بانکی در دونوع کانکس خودپرداز بانکی سیار یا ثابت ساخته م شود . در کانکس خود پرداز سیار استفاده از ارتنباطات بی سیم و ماهواره ای یکی از ملزومات در ساخت کانکس خودپرداز می باشد.

از این رو مقاومت و زیر ساخت های لازم در این نوع کانکس ها باید مورد توجه قرار بگیرد . کانکس خودپرداز بانکی از روش های مختلفی به شبکه ی ارتباطی وصل می شوند از جمله wi max, vsat , ..

بدنه کانکس خودپرداز بانکی

بدنه ی کانکس های خودپرداز بانکی از ورق های گالوانیزه پوشیده شده است که پس از شن پاشی با رنگ الکترواستاتیک پوشیده می شوند لازم به ذکر است که پس از رنگ کاری روی کانکس های خود پرداز بانکی نبایست هیچ گونه اقدامات جوش کاری روی این نوع کانکس ها انجام گیرد زیرا باعث از بین رفتن رنگ آن می شود .

در ساخت کانکس های خودپرداز بانکی از مواد اولیه درجه ی یک و استاندارد استفاده شده است زیرا این نوع کانکس ها در مکان های مختلف با شرایط آب و هوایی گوناگون نصب میشوند بایستی از مقاومت بالایی برخوردار باشند . کانکس خودپرداز بانکی برای بانک ها طراحی و ساخته می شوند .

کیوسک خودپرداز ATM

کانکس خودپرداز بانکی با توجه به نیاز و اندازه ای که دارند و همین طور زیرساخت فراهم شده می توانند شامل یک یا چند دستگاه ATM همینطور محلی برای قرار گرفتن متصدی امور بانکی .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ، انواع کانکس های خودپرداز بانکی (کانکس کیوسک خودپرداز ATM) با مشاورین ما در مجموعه آربی کانکس تماس حاصل فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *