کانکس خوابگاهی , قیمت کانکس خوابگاهی دست دوم

کانکس خوابگاهی , قیمت کانکس خوابگاهی دست دوم , خرید و فروش کانکس خوابگاهی :  به کانکسی اطلاق میشود که در آن یک یا چند نفر جهت استراحت در آن مستقر می شوند.

کانکس های خوابگاهی میتواند در ابعاد مختلف و بنا به درخواست خریدار اجرا شود، معمولا این کانکس ها در ابعاد۱۲، ۱۰، ۸ و۶ متری ساخته می شوند و میتواند شامل سرویس بهداشتی ، حمام و آبدارخانه نیز باشد.

کانکس خوابگاهی

کانکس خوابگاهی ویژگی ها و خصوصیات

اصولاً در کانکس های خوابگاهی از تختخواب جهت رفاه حال پرسنل استفاده می شود، تعداد تختخواب های تعبیه شده در کانکس های خوابگاهی بستگی به ابعاد آن دارد، در مواردی از تختخوابهای دو طبقه نیز می توان استفاده کرد، قرار دادن تلویزیون ، میز و صندلی هم در کانکسهای خوابگاهی امکان پذیر می باشد،

قرار دادن آبدارخانه در کانکس های خوابگاهی بصورت کایبین مجزا یا بصورت اوپن بنابر درخواست خریداران محترم قابل ارائه بوده و کانکس خوابگاهی به طول ۱۲ متر میتواند به صورت ۲ و ۳ اتاقه یا حتی ۴ اتاقه نیز باشد.

تعداد اتاقهای کانکس خوابگاهی بستگی به درخواست متقاضی دارد، یا همچنین میتواند ۲ اتاقه با سرویس بهداشتی، حمام و آبدارخانه در پاگرد وسط باشد.

کانکس خوابگاهی بیشتر در سایت های پروژه های صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی، فرودگاه ها ، فضاهای توریستی ، مراکز نطامی و انتظامی ، شرکتهای عمرانی و احداث نیروگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد.

مهمترین ویژگی کانکس های خوابگاهی قابلیت حمل آنها و امکان جابه جایی شان از مکانی به مکان دیگر می باشد. در پروژه های ساختمانی هنگامی که پروژه به پایان میرسد کانکس های خوابگاهی را به پروژه جدید انتقال می دهند و می توان به جرات گفت که کانکس های خوابگاهی به صرفه می باشند.

امروزه در فضای رقابتی ، کیفیت به عنوان مهمترین موضوع مورد توجه خریداران تبدیل شده است ، به طوری که مسئولین محترم خرید اصلی ترین ویژگی انتخاب خود را بر پایه ی کیفیت قرار داده اند.

خرید و فروش کانکس خوابگاهی دست دوم

آربی کانکس مفتخر است با در اختیار داشتن کادر مهندسین مجرب و متخصص پر تلاش  و با بهره گیری از امکانات پیشرفته در کارخانه در کنار سال ها تجربه صنعت پیش ساخته میتواند با ارائه محصولات خود خدمات ارزنده و ویژه ای به متقاضیان خود ارائه دهد.

قیمت کانکس خوابگاهی

خرید کانکس خوابگاهی و فروش کانکس خوابگاهی در مجموعه ی آربی کانکس با قیمت بسیار مناسب انجام شده و کانکس های خریداری شده به عنوان کانکس دست دوم به فروش می رسد. جهت اطلاع از قیمت کانکس خوابگاهی با متخصصین ما در آربی کانکس تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *