کانکس بلیط فروشی ,قیمت , خرید و فروش کانکس بلیط فروشی

کانکس بلیط فروشی : یکی دیگر از خدمات  مهم شرکت آربی کانکس طراحی و ساخت کانکس بلیط فروشی است . کانکس بلیط فروشی همانگونه که ازنامش پیداست برای فروش بلیط اتوبوس مورد استفاده قرار می گیرد .

کانکس بلیط فروشی

کاربرد کانکس بلیط فروشی

این نوع کانکس ها در تمام نقاط شهرقابلیت نصب و استفاده را دارند کانکس های بلیط فروشی اکثرا در کنار ایستگاه های اتوبوس  و نمایشگاه ها , سالن های اجلاس قابل مشاهده است . کانکس های بلیط فروشی جهت استراحت و آسایش متصدی بلیط فروش و رانندگان اتوبوس طراحی و ساخته می شود . این اتاقک پیش ساخته دارای امکاناتی از جمله سیم کشی برق , وسیله ی سرمایشی و گرمایشی و .. است .

کانکس های بلیط فروشی بسته به نوع سفارش مشتری در طرح ها و اندازه های گوناگون طراحی و ستاخته می شوند . لازم به ذکر است که در ساخت کانکس بلیط فروشی باید از مواد درجه یک استاندارد استفاده شده باشد تا مستحکم و ماندگاری بیشتری داشته باشد .

معمولا در ساخت کانکس های بلیط فروشی از ورق گالوانیزه استفاده می شود تا دوام و ماندگاری بیشتری در برابر عوامل طبیعی و غیر طبیعی داشته باشد.

در طراحی کانکس های بلیط فروشی از پیش خوان استفاده شده است که  برای آسایش و راحتی مشتریان بهترین راه کار است .

انواع کانکس بلیط فروشی

کانکس های بلیط فروشی در دو نوع کانکس بلیط فروشی ثابت و چرخدار ساخته می شوند . که بسته به نوع نیاز و تقاضای مشتریان عزیز دارد .  از کانکس بلیط فروشی ثابت بیشتر برای مواردی مورد استفاده قرار می گیرد که دیگر نیاز به جابه جایی مکانی ندارند و اما برعکس کانکس چرخ دار بلیط فروشی را می توان در صورت نیاز به تغییر مکان و جا جابه جا کرد . در ضمن کانکس بلیط فروشی بایستی سبک ساخته شود تا کار حمل و نقل را با مشکل مواجه نکند .

اکثرا اطراف کانکس بلیط فروشی را طوری طراحی می کنند که دید بهتری داشته باشند و همچنین با پنجره ی زیاد طراحی می کنند .

قیمت کانکس بلیط فروشی

آربی کانکس طراحی کانکس بلیط فروشی را بسته به نوع سلیقه و درخواست شما مشتریان عزیز در طرح ها و اندازه های گوناگون طراحی و ساخته و در محل مورد نظر شما نصب می کند . قیمت کانکس بلیط فروشی نیز همانن سایر کانکس ها بیشتر به متریال و مواد اولیه بستگی دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت کانکس بلیط فروشی ، می توانید با کارشناسان فروش ما  در آربی کانکس تماس بگیرید.

کانکس بلیط فروشی دست دوم

کانکس بلیط فروشی دست دوم پس از خریداری ، تغییر کاربری و یا انجام تعمیرات و تغییرات لازم در داخل و خارج آن ها ، رنگ آمیزی و … با قیمت بسیار پایین تر در اختیار کاربران و مشتریان قرار می گیرد .

خرید کانکس بلیط فروشی , فروش کانکس بلیط فروشی

جهت اطلاع از قیمت کانکس , خرید کانکس , فروش کانکس بلیط فروشی و کانکس دست دوم با متخصصین شرکت کانکس سازی آربی کانکس تماس بگیرید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *