کانکس برجک نگهبانی

کانکس برجک نگهبانی , قیمت کانکس برجک نگهبانی دست دوم

کانکس برجک نگهبانی , قیمت کانکس برجک نگهبانی دست دوم : کانکس های برجک نگهبانی از جمله کانکس های تولیدی شرکت آربی کانکس است که کاربردهای زیادی را دارد و از آن ها می توان در پادگان ها , مراکز نظامی , زندان ها , کارخانه جات بزرگ , نهادهای دولتی , سفارت خانه ها و کنسولگری ها و .. استفاده کرد . به دلیل لزوم استفاده از دیوارهای بلند در این مکان ها کیوسک نگهبانی به صورت برجک بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد .

کانکس های برجک نگهبانی بایستی با اصول مهندسی و معماری طراحی و ساخته شده باشد تا بتواند پاسخگوی شرایط جوی بد باشد . همچنین این نوع کانکس ها به دلیل نصب شدن در ارتفاع بلند باید مقاوم در برابر هر گونه عوامل تهدید کننده باشد . بر همین اصول مهندسین و طراحان شرکت آربی کانکس اقدام به ساخت کانکس های برجک نگهبانی در اندازه ها و کاربردهای مختلف با توجه به نیاز و سفارش مشتری کرده اند .

طراحی کانکس برجک نگهبانی

طراحی این نوع از کانکس ها به گونه ای است که مجهز به پروژکتورهای است که سبب دید نگهبان در شب می شوند . کانکس های برجک نگهبانی مجهز به راه پله است که نگهبان بتواند خود را به کابین کانکس به راحتی برساند . و همچنین دارای پاگردهایی است که نگهبان می تواند با خیالی آسوده دور تا دور اطراف را نگهبانی کند و دید کاملی به اطراف داشته باشد . نکته جالب توجه این که با توجه به سفارش سازمان های درخواست کننده ی این نوع از کانکس ها می توان مواد اولیه به کار رفته در کانکس ها را به گونه ای ساخت که ضد گلوله باشد و بتواند پاسخگوی نیاز این گونه سازمان ها باشد .

انواع کانکس برجک نگهبانی

  • کانکس برجک نگهبانی شیشه ای
  • کانکس های برجک نگهبانی مرزبانی و دیده بانی
  • کانکس برجک نگهبانی طراحی شده با ورق گالوانیزه
  • کانکس برجک نگهبانی ساخته شده از ساندویچ پانل
  • کانکس برجک نگهبانی با نمای کامپوزیت

جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین سفارش و خرید کانکس های برجک نگهبانی , کیوسک نگهبانی با کارشناسان فروش ما در آربی کانکس تماس حاصل فرمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *