کانکس ایستگاه دوچرخه

کانکس ایستگاه دوچرخه همانگونه که از نام آن پیداست جهت استقرار دوچرخه مورد استفاده قرار می گیرد . به پیشنهاد شهرداری کانکس ایستگاه دوچرخه جهت استفاده عموم مردم در تمام نقاط شهری ایجاد شده است تا علاوه بر تفریح به کاهش آلودگی هوای محیط کمک شایانی کرده است .

کانکس ایستگاه دوچرخه

ویژگی های کانکس ایستگاه دوچرخه

استفاده از کانکس های ایستگاه دوچرخه به پیشنهاد شهرداری تهران جهت کاهش ترافیک , افزایش سلامت عمومی جامعه در محل های مختلف نصب و مورد بهره برداری قرار گرفته است .

کانکس های دوچرخه در طرح ها و اندازه های گوناگون طراحی و ساخته می شوند رنگ کانکس ایستگاه دوچرخه مهمترین نکته ای است که در رنگ کاری این نوع کانکس ها بایستی رعایت شود اکثرا رنگ کانکس های ایستگاه دوچرخه به رنگ های قرمز و نارنجی است . امروزه استفاده از کانکس ایستگاه دوچرخه مورد استقبال عموم افراد قرار گرفته که اکثرا در پارک ها و مناطق گردشگری از آن ها استفاده می شود .

علاوه بر تهران در سطح شهرهای دیگر نیز از کانکس های ایستگاه دوچرخه استقبال شده است . قیمت کانکس دوچرخه بسته به متریال و نوع مواد اولیه که در ساخت این نوع کانکس ها به کار می رود بستگی دارد .

در ساخت کانکس دوچرخه باید به مقاوم بودن آن توجه کرد زیرا کانکس ایستگاه های دوچرخه در نقاط مختلف شهری مورد استفاده قرار می گیرد بایتسی مقاوم در برابر عوامل داخلی و خارجی اعم از پوسیدگی وساییدگی و .. باشد .

نمای داخلی کانکس های ایستگاه دوچرخه از زیبایی خاصی برخوردار است برای نمونه بدنه ی این نوع کانکس از pvc ساخته شده است که در صورت کثیف شدن از قابلیت شستشو برخوردار شود و همچنین شیشه های کانکس های ایستگاه دوچرخه مقاوم در برابر هر گونه ضربه ای هستند .

در داخل کانکس های ایستگاه دوچرخه اتاقی طراحی شده است که مخصوص مراجعه کنندگان و متصدیان جهت انجام کار تحویل دوچرخه است . شرکت آربی کانکس آماده ی ارائه خدمت به شما مشتریان عزیز در خصوص ساخت انواع کانکس از جمله کانکس ایستگاه دوچرخه است .

کانکس ایستگاه دوچرخه آربی کانکس

جهت اطلاع از قیمت , خرید , فروش کانکس های ایستگاه دوچرخه با مشاورین آربی کانکس تماس حاصل نمایی.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *