کانتینر ویلایی

کانتینر ویلایی : کانتینر ویلایی نوعی کانتینر استاندارد می باشد که با این تفاوت که طراحی داخلی و خارجی این نوع کانتینر طوری طرح ریزی شده است که کاربرد آن ویلایی است و از آن برای استفاده در باغ ها , ویلاها , زمین های زراعی و.. استفاده می شود .

کانتینر ویلایی امروزه کاربرد زیادی را داشته زیرا جای روش های سنتی ساخت و ساز را گرفته و در ضمن می توان آن را به آسانی در محل مورد نظر نصب کرد .

نکته ی حائز اهمیت اینکه قانون اداره ی محیط زیست و منابع طبیعی طوری است که امکان و مجوز ساخت و ساز ویلا را در هر مکانی نمی دهند بنابریان کانتینر ویلایی جایگزین و گزینه ی انتخابی مناسب می تواند باشد .

کانتینر ویلایی

کانتینر ویلایی

آربی کانکس اقدام به طراحی و ساخت کانتینر های ویلایی در ابعاد و طرح های گوناگون کرده است . بنابر سلیقه و سفارش مشتری کانتینر های  ویلایی در کارخانه طرح ریزی و قطعات آن به هم وصل می شود و پس از آماده سازی با کامیون یا هر وسیله ی دیگر به محل مورد نظر برده می شود و نصب می گردد .

انواع کانتینر ویلایی

کانتینر ویلایی ثابت

کانتینر های ویلایی ثابت نوعی کانتینر است که طبق نیاز و سفارش مشتری در نوع ثایت ساخته می شوند . این نوع کانتینر را افرادی سفارش می دهند که دیگر نیازثی به جابه جایی کانتینر ویلایی خود ندارند . این نوع کانتینر چون به صورت ثابت هستند باید در ساخت آن از مواد درجه ی یک و استاندارد اسشتفاده شود تا مقاوم در برابر پوسیدگی و دیگر عوامل تهدید کننده باشد . کانتینر ویلایی ثابت می تواند به صورت یک طبقه , دو طبقه و .. ساخته شود .

کانتینر ویلایی سیار

کانتینر ویلای پیش ساخته سیار نوعی دیگر از کانتینر هاست که به صورت چرخدار ساخته می شوند و در صورت لزوم و نیاز به جابه جایی به آسانی می توان آن را حمل و نقل کرد . کانتینر ویلایی نیز طبق سفارش مشتری می توان در یک طبقه , دو طبقه و … طراحی و اجرا کرد .

طراحی داخلی کانتینر ولایی

همانند کانکس ویلایی ، داخل کانتینر ویلایی مجهز به حمام , روشویی , اتاق نشیمن , سالن , اتاق خواب , سرویس بهداشتی و .. است . سیستم لوله کشی آب و گاز و برق و سیم کشی برق نیز در کانتینر ویلایی با دقت تمام انجام می گیرد .
جهت اطلاع از قیمت کانتینر ویلایی , خرید کانتینر ویلایی , فروش کانتینر ویلایی , کانتینر دست دوم ویلایی با مشاورین و متخصصین آربی کانکش در تماس باشید .

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *