کانتینر مسکونی

کانتینر مسکونی : کانتینر مسکونی به مانند کانتینرهای استاندارد دیگر است با این تفاوت که داخل آن طوری طراحی شده است که قابلیت اسکان را داشته باشد .

کانتینر مسکونی

ویژگی های کانتینر مسکونی

کانتینر های مسکونی برای اینکه قابلیت اسکان را داشته باشد باید ابتدا کارهای زیر بر روی آن انجام بگیرد , اول اینکه کانکس مسکونی عیب یابی می شود و بعد از رفع آن اقدامات زنگ زدایی بر روی کانتینر انجام می پذیرد و سپس عایق کاری انجام می پذیرد تا در برابر سرما و گرما مقاومت بیشتری از خود داشته باشد .

و سپس مراحل جوشکاری و برش کاری و جای درب و پنجره بر روی کانتینر های مسکونی ایجاد می گردد . و در مرحله ی بعد دیوارپوش این نوع کانتینر انجام می پذیرد که دیوار پوش کانتینر مسکونی اکثرا از pvc یا mdf است . بعداز انجام مراحل زیر نوبت به ایجاد کف پوش می رسد که کف پوش باید طوری طراحی و ساخته شود تا مقاوم در برابر عوامل تهدید کننده ی اعم از پوسیدگی و .. در امان باشد .

کانتینر های مسکونی بعد از کف پوش آب بندی می شود و سپس در مراحل اخر اقدام به رنگ کاری و لوله کشی آب و برق و گاز و سیم کشی داخلی و خارجی می کنند .

فضای داخلی کانتینر مسکونی

فضای داخلی کانتینر های مسکونی مجهز به اتاق های نشیمن , اتاق خواب , سرویس بهداشتی , حمام , روشویی و .. است . همچنین متخصصین شرکت آربی کانکس طبق پیشنهاد و سلیقه ی شما مشتریان عزیز اقدام به ساخت سایه بان قوسی شکل کرده است که علاوه بر ایجاد سایه در اطراف کانتینر های مسکونی مجهز به پانل های خورشیدی است که انرژی زیادی را تولید می کنند . فضای داخلی کانتینر های مسکونی به قدری مجهز است که داخل آشپزخانه کابینت بندی به چشم می خورد .

کانتینر مسکونی را می توان طبق سلیقه ی مشتری در ابعاد و طرح های گوناگون طراحی و اجرا کرد و در محل انتخابی مشتری نصب کرد .

جهت اطلاع از قیمت کانتینر مسکونی , فروش و خرید کانتینر مسکونی , کانتینر دست دوم با مشاورین ما در آربی کانکس تماس حاصل فرمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *