کانتینر دست دوم

کانتینر دست دوم : کانتینر دست دوم به آن دسته کانتینرهایی گفته می شود که خریداران کانتینر پس از مدتی دیگر نیازی به استفاده از کانتینر ندارند می توانند آن را به آربی کانکس با قیمت مناسب و بالاتری بفروشند .

آربی کانکس پس از خرید کانتینر از مشتری تعمیرات لازم بر روی کانتینر را انجام می دهند و آن را در انبار شرکت نگهداری می کنند و آن را با عنوان کانتینر دست دوم به آن دسته مشتریانی که نمی خواهند هزینه ی زیادی را بابت خرید کانتینر بدهند با قیمت مناسبتر به فروش می رسانند . قیمت کانتینر های دست دوم بسته به ابعاد و متریال و نوع مواد اولیه به کار رفته در تولید آن ها دارد .

کانتینر دست دوم

انواع کانتینر دست دوم آربی :

 • کانتینر دست دوم روباز
 • کانتینر دست دوم یخچالی
 • کانتینر دست دوم تانکری
 • کانتینر دست دوم حمل گاز
 • و …..

کانتینر های دست دوم چون پس از خرید از مشتری در کارخانه شرکت آربی کانکس تعمیرات لازم بر روی آن ها انجام می گیرد از لحاظ فنی می توان از سالم بودن آن اطمینان حاصل کرد . این نوع کانتینرها پس از خرید مشتری توسط مهندسین و متخصصین آربی کانکس به محل مورد نظر مشتری برده می شوند و در آنجا در صورت نیاز به نصب و راه اندازی می گردند.

جهت اطلاع از خرید کانتینر دست دوم , فروش کانتینر دست دوم , قیمت کانتینر دست دوم با مشاورین آربی کانکس تماس حاصل نمایید .

1 پاسخ
 1. قلعه بیگی
  قلعه بیگی says:

  سلام خسته نباشین .. برای کانکس چرخدار دست دوم میخواستم از خدممتون سوال کنم منتها هیچ آدرس یا اطلاعات تماسی تو سایتتون نیس . ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *