نصب کانکس در محل

نصب کانکس در محل

نصب کانکس در محل : آربی کانکس تولید کننده ی انواع کانکس در طرح ها و کابردهای گوناگون است . مهندسین و متخصصین کار آمد شرکت آربی کانکس اقدام به طراحی و ساخت کانکس ها در کارخانه می کنند و پس از اتمام مراحل طراحی و ساخت , به نصب کانکس در محل مورد تقاضای مشتری می کنند . پس از طراحی و ساخت کانکس ها قطعات را از یکدیگر جدا کرده و با تریلی و یا هر وسیله ی دیگر به محل نصب برده و در آنجا اقدام به نصب قطعات به یکدیگر می کنند . این کار توسط متخصصین کارآمد شرکت انجام می پذیرد تا بعدا از نصب و آب بندی هیچ گونه مشکلی پیش نیاید .

نصب کانکس در محل

نصب کانکس در محل

ارتفاع کانکس ها و همچنین ابعاد آن ها با توجه به نیاز و سفارش مشتری طراحی می شود . یکی از نکات مهم و حائز اهمیت در این گونه پروژه های ساخت این است می توان قطعات کانکس را به مکان های صعب العبور برد لازم به ذکر است که در چنین شرایطی توسط شرکت آربی کانکس بیمه می شوند . و تیم مهندسی شرکت در آن جا حضور یافته و اقدام به نصب کانکس می کنند . کانکس هایی که برای نصب به محل مورد نظر برده می شوند اکثرا دو قلو , چند قلو می باشند و مورد استفاده ی سازمان های ادرای , نظامی , پادگان ها , حلال اهمر , شرکت های خصوصی , شرکت های ساختمانی , پروژه های ساختمانسازی مهندسی و معماری و … قرار می گیرند .

انواع کانکس های نصب در محل

شرکت آربی کانکس با دارا بودن سابقه ی طولانی و بلند مدت در زمینه ساخت انواع کانکس و کانتینر و خانه پیش ساخته اقدام به طراحی و سپس نصب کانکس در محل مورد نظر خریدارن محترم می کند .
جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین خرید انواع کانکس با مشاورین و کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *