معماری و ساخت کانکس

معماری و ساخت کانکس : شرکت آربی کانکس اقدام به معماری و ساخت کانکس در انواع و ابعاد مختلف کرده است . معماری و ساخت کانکس مهمترین مسئله در انتخاب یک کانکس محسوب می شود زیرا که معماری داخلی و خارجی یک کانکس از اهمیت ویژه ای برخوردار است . چون کانکس ها کاربردهای فراوانی را دارند بنابراین معماری و ساخت کانکس نیز بایستی متناسب با نوع نیاز و تقاضای مشتریان طراحی و ساخته شود .

معماری و ساخت کانکس

معماری و ساخت کانکس

مراحل معماری و ساخت کانکس

مرحله اول

اولین مرحله ای که در ساخت کانکس باید به آن توجه شود اسکلت بندی مقاوم و ایجاد شاسی با بالاترین کیفیت .

مرحله دوم

دومین مرحله معماری های ساخت کانکس بدنه ی کانکس را ایجاد می کنیم که این مرحله بسته به نوع کاربرد کانکس و مکانی که باید کانکس در آن نصب گردد دارد .

مرحله سوم

سومین مرحله از معماری و ساخت کانکس این می باشد که در بین لایه های آن عایق کاری انجام پذیرد .

مرحله چهارم

در چهارمین مرحله می توان کانکس را در طرح ها و رنگ های مختلف طراحی کرد زیرا در این مرحله پوشش خارجی کانکس ها پیاده سازی می شود .

مرحله پنجم

در پنجمین مرحله کف پوش و پوشش های داخلی کانکس ایجاد می شود در انتخاب مواد برای کف پوش کانکس باید از موادی را انتخاب کرد که قابلیت شستشو را داشته باشند تا در صورت نیاز به شستشو به آسانی بتوان آن را شست . در این مرحله نیز برای داشتن طراحی داخلی زیبا می توان از طرح های مختلف و متنوعی استفاده کرد تا معماری و ساخت کانکس زیباتر به چشم آید .

مراحلی که در بالا به آن ها اشاره کردیم جز مراحل اصلی و اولیه در معماری کانکس محسوب می شود.
بعداز انجام اقدامات مهم و اولیه معماری و ساخت کانکس مراحل دیگر که طراحلی داخلی یک کانکس را شامل می شود اجرا می گردد برای نمونه ساخت درب و پنجره کانکس , آشپزخانه , اتاق ها , سرویس بهداشتی , سیم کشی برق , لوله کشی آب و گاز , در صورت نیاز به چرخدار کردن کانکس یا ثابت بودن کانکس و …

جهت اطلاع از معماری های ساخت کانکس , قیمت کانکس , خرید کانکس , فروش کانکس , کانکس دست دوم , کانتینر با مشاورین ما در تماس باشید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *