عوامل تاثیر گذار در قیمت کانکس و کانتینر

عوامل تاثیر گذار در قیمت کانکس و کانتینر : کانکس ها و کانتینر ها با توجه به فناوری ساخت ، مواد اولیه مورد استفاده و.. دارای تنوع زیادی در قیمت ها هستند، در این مقاله قصد داریم ، عوامل مهم تاثیر گذار در قیمت کانکس و کانتیر را تشریح کنیم ، پس از بررسی های انجام شده و تحقیقات میدانی صورت گرفته توسط کارشناسان تیم بازاریابی آربی کانکس موارد بسیاری از سوی خریداران حوزه صنعت کانکس و کاراوان و کیوسک و کانتینر در ایران  مطرح گردیده است که سعی می شود خلاصه ای از موارد مطروحه که به خریداران این صنعت در سطوح مختلف کمک می کند را طی چند مقاله موثر در وب سایت آربی کانکس به اطلاع برسانیم .

عوامل تاثیر گذار در قیمت کانکس و کانتینر

عوامل تاثیر گذار در قیمت کانکس و کانتینر

بیشترین سوالی که طی نظرسنجی ها ی عوامل تاثیر گذار در قیمت کانکس و کانتینرمطرح شده است پیچیدگی قیمت کانکس در سطح بازار ایران می باشد.

اغلب افراد بر این باورند که در زمان خرید و اخذ قیمت کانکس ها از مجموعه های مختلف باعث سردرگمی و گمراه شدن می شود و در نهایت بسیاری از خریدهایشان نیز متاسفانه خوب نبوده و در اصطلاح ایشان سرشان کلاه رفته است .

پاسخی که به این طیف وسیع از خریداران داده شد، بسیار برایشان جذاب بوده و ذهنشان کاملا نسبت به فعالان این حوزه باز شد و به گفته خودشان توضیحات راهگشا بوده است .

عوامل تاثیر گذار در قیمت کانکس و کانتینر در محصولات آربی کانکس

ابعاد و اندازه کانکس

اولین آیتم مهم در عوامل تاثیر گذار در قیمت کانکس و کانتینر ابعاد طول و عرض آن میباشد، خیلی از خریداران محترم کانکس را به طول آن می شناسند . مثلا کانکس ۶ متری یا کانکس ۱۲ متری که این اعداد بیانگر طول کانکس می باشد و هنوز عرض را مشخص نکرده ایم .

ممکن است عرض کانکس ۲٫۴ یا ۲٫۵ یا ۳ متر باشد و ممکن است زمانی که شما از کسی قیمت کانکس ۱۲ متری را اخذ می نمایید قیمت طرف مقابل با هریک از عرض ها که گفته شد اعلان گردد که نکته آن است که مساحت هریک نسبت به هم متفاوت می باشد.

پلان و نقشه کانکس

دومین آیتم مهم در عوامل تاثیر گذار در قیمت کانکس و کانتینر نقشه یک کانکس می باشد، توضیح اینکه یک کانکس ۱۲ متری می تواند فقط یک سالن باشد یا می تواند دارای چند اتاق باشد یا می تواند دارای سرویس بهداشتی باشد یا می تواند دارای آشپزخانه باشد و یا حتی تعداد درب و پنجره ها و همینطور موارد مختلف که هریک بروی قیمت کانکس بسیار تاثیر گذار می باشد .
لذا راه حل برای شما متقاضی محترم این است که از تولیدکننده حتما پلان و نقشه کانکس پیشنهادی را اخذ نموده تا بتوانید با بقیه مقایسه داشته باشید.

مواد اولیه و متریال ساخت کانکس

سومین آیتم مهم در عوامل تاثیر گذار در قیمت کانکس و کانتینر متریال مصرفی یا بطور ساده تر جنس مواد کاربردی و مهم تر نحوه کاربرد آنها می باشد، حال برای روشن تر شدن مطلب یک مثال واضح تر و ملموس تر مانند اتومبیل سواری یا به اصطلاح ماشین را بیان می نماییم .

قیمت کانکس با در نظر گرفتن اختلاف متریال در تولید باعث اختلاف قیمت میگردد ، البته این موضوع را نیز نباید فراموش کنیم ممکن است دو تولیدکننده استفاده از یک جنس مشابه مانند ساندویچ پانل را اعلان نموده باشند ولی همانطور که در مقالات قبلی نیز توضیح داده شده بود ساندویچ پانل ها نیز از کیفیت ها و قیمت های مختلف برخوردار می باشند و این موضوع نباید باعث گمراه شدن خریداران گردد.

راه حل مناسبی که دراین مورد پیشنهاد می گردد استفاده از گروه مهندسین مشاور در این صنعت و یا استفاده از تولیدکنندگان مورد تایید مراکز ذیصلاح این صنعت می باشد که بواسطه آن می توانید از خریدی مناسب و سالم اطمینان حاصل فرمایید.

حتما در خرید کانکس توجه داشته باشید

حتما با تولیدکنندگان معتبر که در AVL ها و مراکز ذیصلاح این صنعت معرفی شده اند تماس بگیرید و فریب واسطه ها و کارگاه های غیراستاندارد اقماری و حرف های صرفا جذاب ایشان را نخوردید .

پیشنهاد قیمت های اخذ شده را به درستی قیاس فرمایید ، نکته قابل ملاحظه آن است که چنانچه شرکت ها همگی مثلا ۳ کیفیت را پیشنهاد داده باشند ، نمی توان گفت بالاترین قیمت هریک را می توان با هم مقایسه نمود.

توضیح اینکه پایین ترین کیفیت یک شرکت ممکن است با بال%