رنگ آمیزی کانکس

رنگ آمیزی کانکس : مهمترین نکته ای که در طراحی یک کانکس باید به آن اهمیت ویژه ای داد رنگ آمیزی آن است. جهت زیبا نشان دادن نمای کانکس بایستی رنگ آمیزی متناسب با سلیقه و درخواست مشتری انجام شود .

همچنین در انتخاب رنگ برای رنگ آمیزی کانتینر و کانکس بایستی به نوع کاربردی که یک کانکس دارد توجه کرد برای نمونه رنگ آمیزی کانکس نگهبانی پارک های کودک بایستی رنگ آمیزی متنوع  داشته باشد .

رنگ آمیزی کانکس

رنگ آمیزی کانتینر

رنگ آمیزی کانکس در آربی کانکس

طبق سلیقه و سفارش مشتری  نمای داخلی کانکس و نمای خارجی آن را رنگ آمیزی کرده و تحویل مشتری  می شود .شرکت آربی کانکس اقدام به  طراحی خلاقانه در رنگ آمیزی کانکس  کرده و مناسب با کاربرد کانکس و مکانی که در آن کانکس نصب می شود اقدام به رنگ آمیزی کانکس در طرح ها و رنگ های مختلف می کند .

در انتخاب نوع رنگ و مواد اولیه به کار رفته در رنگ کانکس  باید دقت کرد زیراباید مقاوم  در برابر بلایای طبیعی چون باران و .. باشد تا در چنین مواقعی رنگ کانکس ثابت بماند و از بین نرود .

و نکته ی قابل توجه دیگر اینکه اگر به هر دلیلی رنگ کانکس مورد دلخواهتان نبود می توان آن را دوباره رنگ آمیزی کرد و در کمترین زمان ممکن تحویل داد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انتخاب رنگ مناسب برای کانکس های مختلف سفارشی خود در آربی کانکس ، می توانید با مشاورین ما در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *