کانکس درمانی سیار

کانکس درمانی سیار , قیمت کانکس درمانی سیار , کانکس درمانی سیار دست دوم

کانکس درمانی سیار , قیمت کانکس درمانی سیار , کانکس درمانی سیار دست دوم : کانکس درمانی سیار با ایجاد فضای پزشکی و درمانی امروزه به خوبی توانسته است پاسخگوی نیازهای هم وطنان در مناطق محروم و عاری از امکانات پزشکی شود . این نوع کانکس ها معمولا توسط وزارت بهداشت و درمان خریداری می شوند و مورد استفاده ی مناطق محروم از خدمات پزشکی و بیمارستانی قرار می گیرند . کانکس  های درمانی سیار یک مزیت مهم و ویژه ای که دارند این است که به صورت چرخدار طراحی وساخته می شوند و از قابلیت جابه جایی برخوردارند و می توان آن ها را در صورت نیاز به تغییر جا و مکان به آسانی جابه جا کرد و به محل دیگر انتقال داد .

کانکس درمانی سیار

همچنین امروزه سازمان ها , ادارات , بخش های دولتی و خصوصی اگر بخواهند واحد کوچکی را در سازمان خود به مراکز درمانی اختصاص بدهند بهترین گزینه ی انتخابی و پیشنهادی برای آن ها کانکس های درمانی سیار می باشند که به خوبی می توانند پاسخگوی نیازهای درمانی باشند . این نوع کانکس ها در ابعاد و اندازه های گوناگون طبق سلیقه ی مشتری ساخته می شوند

کاربردهای کانکس درمانی سیار

 • مراقبت های درمانی
 • مراقبت های بهداشتی
 • مراقبت های ویژه کودک و مادر
 • اتاق اورژانس و فوریت های پزشکی
 • پانسمان سریع افراد آسیب دیده
 • واکسیناسیون افراد

در ساخت کانکس درمانی سیار بایستی از مواد مستحکم و بادوام استفاده کرد زیرا که از این نوع کانکس ها در شرایط بحرانی استفاده می شود بایستی از مقاومت بالاتری نسبت به دیگر کانکس ها برخوردار باشد تا بتواند جایگزین مراکز درمانی و بیمارستانی باشد . کانکس های درمانی سیار به دلیل نیاز نداشتن به مجوز ساخت و ساز به خوبی توانته اند جای روش های سنتی ساخت و ساز را بگیرند و در محل مورد نظر نصب گردند . داخل این نوع کانکس ها مجهز به لوازم پزشکی و درمانی است .

قیمت کانکس درمانی سیار

قیمت کانکس درمانی سیار برحسب اندازه و مواد و متریال به کار رفته در ساخت آن ها محاسبه می شود . ممکن است این نوع کانکس ها در یک طبقه , دو طبقه و چند طبقه ساخته شوند که مشخص است که در قیمت آن ها بی تاثیر نیست .

کانکس درمانی سیار دست دوم

کانکس درمانی سیار دست دوم به آن دسته از کانکس هایی گفته می شود که یک بار مورد استفاده قرار گرفته است . شرکت آربی کانکس اقدام به خرید این دسته از کانکس ها از مشتریان می کند و در صورت نیاز به تعمیر و بازسازی تعمیرات مورد نیاز بر روی آن ها انجام می پذیرد و آن را با عنوان کانکس دست دوم به مشتریان می فروسند .

جهت اطلاعات بیشتر از خرید , فروش , کانکس درمانی سیار دست دوم با مشاورین و کارشناسان فبروش شرکت آربی کانکس در ارتباط باشید .

 

کانکس زلزله

کانکس زلزله , قیمت کانکس زلزله , خرید کانکس زلزله , کانکس زلزله دست دوم

کانکس زلزله , قیمت کانکس زلزله , خرید کانکس زلزله , کانکس زلزله دست دوم : از مهمترین اقدامات شرکت آربی کانکس به جامعه ی کانکس سازی ساخت کانکس های زلزله در انواع مختلف است . کانکس های زلزله همانطور که از نام آن ها پیداست مختص مناطق زلزله زده هستند و در طراحی و ساخت این گونه کانکس ها باید دقت لازم را کرد تا بر طبق کارآیی و کارکردشان ساخته شوند .در شرایط نابه سامان و بحرانی این نوع کانکس ها بیشترین استفاده را دارند به همین علت باید مقاوم در برابر هرگونه عوامل تهدید زا اعم از سیل , زلزله , طوفان و .. ساخته شوند . همچنین کانکس های زلزله باید به گونه ای طراحی شوند که سبک باشند تا بتوان به آسانی آن ها را جابه جا کرد . کانکس های زلزله ساخته شده در شرکت آربی کانکس از مقاومت بالاتری در برابر هر گونه عوامل و شرایط آب وهوایی دارند به همین علت این نوع کانکس ها به مناطق سیل زده و زلزله زده انتقال داده می شوند تا افراد زلزله زده و نیروهای امداد و نجات بتوانند در آن ها سکنی گزینند .

کانکس زلزله

طراحی داخلی کانکس زلزله

داخل این نوع کانکس ها به گونه ای طراحی می شوند که بتوانند جایگزین مناسب خانه یا به عبارتی پناه گاه برا افراد در شرایط بحرانی باشند تا افراد بتوانند داخل آن ها برای مدتی سکونت کنند . داخل کانکس های زلزله مجهز به سرویس بهداتشی , اتاق خواب , آشپزخانه و.. است . همچنین لوله کشی آب و گاز و برق نیز جز ملزومات اصلی این نوع کانکس ها می باشند که باید در ساخت این نوع کانکس ها به آن ها توجه شود .

انواع کانکس زلزله

 • کانکس ثابت
 • کانکس سیار
 • کانکس ساندویچ پانل
 • کانکس یک طبقه , دو طبقه و چند طبقه

قیمت کانکس زلزله

قیمت کانکس زلزله بر حسب مواد اولیه ساخته شده در آن محاسبه می شود همچنین اندازه , کارایی این نوع کانکس ها در قیمت آن ها تاثیر بسیاری را دارند . ممکن است کانکس درخواستی مشتری در اندازه و طبقه های گوناگونی باشد که در قیمت کانکس زلزله تاثیر به سزایی را دارد .

 

خرید کانکس زلزله , کانکس زلزله دست دوم

جهت اطلاعات بیشتر از خرید کانکس زلزله , کانکس دست دوم با کارشناسان فروش شرکت آربی کانکس تماس بگیرید .

کانکس کاروان فست فود

کانکس کاروان فست فود , قیمت کاروان فست فود دست دوم

کانکس کاروان فست فود , قیمت کاروان فست فود دست دوم : کانکس کاروان فست فود یا همان کانکس اغذیه فروشی از جمله کانکس های خاص تولیدی شرکت آربی کانکس است که امروزه طرفداران زیادی را در بین اقشار عمومی جامعه به دست آورده است . از کانکس فست فود بیشتر در مکان های عمومی از جمله دانشگاه ها , نمایشگاه ها , مدارس , پارک ها و معابر عمومی پر رفت و آمد و .. استفاده می شود .

این نوع کانکس ها به دلیل چرخدار بودن از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند و بیشترین تقاضای تولید را در بین کانکس ها دارند . چون به آسانی قابل حمل ونقل هستند و می توان در صورت لزوم و نیاز به تغییر مکان این نوع کانکس ها را به آسانی از مکانی به جای دیگر برد .

هزینه ی ساخت و ساز کانکس فست فود یا همان کانکس رستوران بالاست به همین دلیل کانکس کاروان فست فود بهترین گزینه ی انتخابی و جایگزین مناسب برای روش های قدیمی و سنتی ساخت و ساز می تواند باشد .

کانکس کاروان فست فود

در طراحی و ساخت کانکس فست فود سیار باید تمام استانداردهای ساخت رعایت شود . از مهمترین نکاتی که در طراحی این نوع کانکس ها باید رعایت شود این می باشد که باید از سیستم تهویه ی هوای مناسب برخوردار باشند تا بخار و دود حاصله از مواد غذایی به بیرون از کانکس منتقل شود .

کف و دیواره ی کانکس های کاروان فست فود باید به گونه ای طراحی شود که از قابلیت شستشو برخوردار باشند تا به آسانی شستشو شوند .

کاربرد کانکس کاروان فست فود آربی کانکس

پادگان ها
مراکز نظامی
پارک ها و فضاهای سبز
بیمارستان ها
نمایشگاه ها
سیمینارها
دانشگاه ها
مدارس
و …

امکانات کانکس کاروان فست فود

لوله کشی آب و گاز
سیم کشی برق
سرویس بهداشتی
روشویی
ظرفشویی
کابینت بندی
جای یخچال , اجاق گاز
کپسول آتش نشانی
جعبه ی کمک های اولیه

قیمت کاروان فست فود دست دوم

جهت اطلاعات بیشتر از قیمت کانکس کاروان فست فود , خرید و فروش کانکس کاروان فست فود دست دوم , کانتینر با کارشناسان فروش شرکت آربی کانکس تماس بگیرید .

 

کانکس آشپزخانه

کانکس آشپزخانه , قیمت کانکس آشپزخانه , کانکس آشپزخانه دست دوم

کانکس آشپزخانه , قیمت کانکس آشپزخانه , کانکس آشپزخانه دست دوم : شرکت آربی کانکس اقدام به تولید انواع کانکس آشپزخانه در طرح ها و کارایی ها متفاوت کرده است . این شرکت مفتخر است کانکس های آشپزخانه را در اندازه ها و انواع مختلف طراحی و به شما مشتریان عزیز عرضه کند . کانکس های  آشپزخانه همانگونه که از نام آن ها پیداست برای طبخ و پختن غذا مورد استفاده قرار می گیرند .

کانکس آشپزخانه

موارد استفاده از کانکس آشپزخانه

 • مناطق جنگلی
 • رستوران های بین راهی
 • پارک ها و مناطق گردشگری
 • پروژه های عمرانی و مهندسی
 • پادگان ها و مناطق نظامی
 • عملیات اکتشافات نفت و حفاری
 • و …
قیمت کانکس آشپزخانه

قیمت کانکس آشپزخانه

مشخصات فنی کانکس آشپزخانه

 • اسکلت بندی قوی درجه یک
 • پنجره ها و درب ها از آلومینیوم
 • سینک , کابینت بندی و طبقه بندی کابینت ها مناسب با نوع کانکس
 • مجهز به سیم کشی برق و ضد آب
 • لوله کشی آب گرم و سرد
 • مجهز به آبگرمکن
 • مجهز به جعبه ی کمک های اولیه
 • دارای کپسول آتش نشانی
 • شیشه های دوجداره
 • دارای یخچال مناسب

کانکس های آشپزخانه معمولا به همرا کانکس های رستوران یا همان کانکس غذاخوری مورد بهره برداری قرار می گیرد .

قیمت کانکس آشپزخانه

قیمت کانکس آشپزخانه به نوع مواد اولیه ی استفاده شده در آن بستگی دارد . همچنین کاربرد و کارایی کانکس های آشپزخانه در قیمت آن تاتثیر گذار است . جهت اطلاعات بیشتر از قیمت کانکس های  آشپزخانه با کارشناسان فروش آربی کانکس تماس حاصل نمایید .

کانکس آشپزخانه دست دوم :

کانکس آشپزخانه دست دوم به کانکس هایی گفته می شود که مشتریان بعداز خرید کانکس و استفاده از آن بنا به هر دلیلی اعم از تغییر شغل و .. دیگر نیازی به استفاده از آن کانکس را ندارند به همین علت شرکت کانکس سازی آربی کانکس اقدام به خرید این دست نو کانکس از مشتری می کند و پس از تعمیرات لازم بر روی کانکس ها آن را باعنوان کانکس دست دوم به مشتری عرضه می کند .

جهت اطلاعات بیشتر از قیمت کانکس آشپزخانه با کارشناسان فروش آربی کانکس تماس بگیرید .

 

 

 

اجاره کانکس

اجاره کانکس , کانکس اجاره ای , قیمت اجاره کانکس

اجاره کانکس , کانکس اجاره ای , قیمت اجاره کانکس : شرکت کانکس سازی آربی کانکس جهت آسایش و رفاه مشتریان خود اقدام به عملی بی سابقه و شایسته در زمینه ی اجاره انواع کانکس زده است .

آربی کانکس کانکس های تولیدی خود را در انواع , کاربری , ابعاد مختلف به شما مشتریان عزیز با قیمت مناسب اجاره می دهد. کانکس های اجاره ای با توجه به سفارش و نیاز مشتری می تواند به صورت کانکس دست دوم یا کانکس نو باشد. برای اطمینان خاطر , شما مشتریان عزیز می توانید از کانکس اجاره ای دلخواه خود بازدید کنید تا از سالم بودن آن مطمعن شوید .

اجاره کانکس

اجاره کانکس

انواع کانکس اجاره ای آربی کانکس :

در بسیاری از موارد شاهد این مسئله بودیم که شرکت های دولتی و خصوصی برای اسکان کارمندان و کارگران خود هزینه های زیادی را جهت خرید کانکس می دهند که شاید در یک پروژه ی کاری فقط به آن نیاز دارند که آربی کانکس این مشکل را با اجاره کانکس حل کرده است و مشتری بعد از استفاده از کانکس آن را به شرکت باز می گرداند . مشتریان می توانند هزینه ی کانکس اجاره ای خود را هرماه یا به صورت یکجا پرداخت کنند .

قیمت اجاره کانکس

اگر کانکس سفارشی شما در بین کانکس های تولیدی شرکت وجود نداشته باشد در صورت نیاز به اجاره ی طولانی مدت متخصصین شرکت آربی کانکس در کوتاهترین زمان ممکن آن را با توجه به نوع سفارش مشتریان طراحی و ساخته و اجاره می دهند .

جهت اطلاعات بیشتر از اجاره کانکس با مشاورین ما در تماس باشید . شرکت آربی کانکس آماده ی ارائه خدمات رسانی در زمینه ی کانکس اجاره ای به شما مشتریان عزیز می باشد . همچنین برای اطلاع از قیمت کانکس اجاره ای , فروش کانکس اجاره ای , خرید کانکس اجاره ای , کانکس دست دوم اجاره ای , کانتینر با مشاورین ما تماس حاصل نمایید .

کانکس چوبی

کانکس چوبی , قیمت کانکس چوبی , کانکس چوبی دست دوم

کانکس چوبی , قیمت کانکس چوبی , کانکس چوبی دست دوم , خرید و فروش کانکس چوبی : کانکس جوبی به کانکس گفته می شود که دیواره و بدنه ی خارجی و داخلی آن ها از چوب ساخته شده است . کانکس چوبی کاربری های گوناگون دارند از جمله کانکس چوبی مسکونی , کانکس چوبی ویلایی و … است .

کانکس چوبی

قیمت کانکس چوبی

کانکس چوبی آربی

کانکس ویلایی به دلیل ظاهر سازگاری که با محیط و فضای ویلا دارد بیشترین کاربرد را در بین کانکس های چوبی دارد . در ضمن سازمان محیط زیست مجوز ساخت خانه باغ و ویلا را در هر مکانی نمی دهد و کانکس چوبی به خوبی می تواند جایگزین روش های سنتی ساخت و ساز شود . چوب کانکس چوبی را می توان با انواع چوب ساخت برای نمونه چوب گردو , چوب افرا , چوب راش و .. . .

این نوع کانکس ها در یک طبقه , دو طبقه و چند طبقه ساخته می شود . سقف کانکس چوبی اکثرا به صورت شیبدار ساخته می شود تا در صورت بارش باران و برف مقاوم در برابر رطوبت باشد .

امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و فناوری در صنعت ساخت خانه های پیش ساخته به جای استفاده از اسکلت بندی چوبی از آهن می توان استفاده کرد . و برای نمای داخلی این نوع کانکس می توان از کناف و لمینیت استفاده کرد . کانکس چوبی در ابعاد و اندازه های مختلف توسط متخصصین و مهندسین کارآمد آربی کانکس طراحی و سپس ساخته می شود .

نمای داخلی کانکس چوبی

نمای داخلی کانکس به مانند یک خانه ی ویلایی مجهز به سیستم سیم کشی برق , آب و گاز و .. است همچنین داخل آن مجهز به اتاق نشیمن و اتاق خواب و کانکس سرویس بهداشتی و آشپزخانه است .

قیمت کانکس چوبی , کانکس چوبی دست دوم

جهت سفارش کانکس چوبی با مشاورین آربی کانکس تماس بگیرید .

جهت اطلاع از قیمت کانکس چوبی , خرید کانکس چوبی , فروش کانکس چوبی با آربی کانکس تماس حاصل نمایید .

کانکس شیشه ای

کانکس شیشه ای , قیمت کانکس شیشه ای , کانکس شیشه ای دست دوم

کانکس شیشه ای , قیمت کانکس شیشه ای , کانکس شیشه ای دست دوم : آربی کانکس اقدام به ساخت کانکس شیشه ای در انواع مختلف با طرح های گوناگون طبق سلیقه ی مشتریان کرده است . در طراحی سازه ی شیشه ای استحکام و مقاومت استراکچر از مهمترین اصولی است که در ساخت کانکس های شیشه ای بایست به آن توجه کرد .

کانکس شیشه ای

کانکس شیشه ای دست دوم

کانکس شیشه ای آربی

ابعاد شیشه خور بودن کانکس های شیشه ای بسته به نوع سفارش مشتری دارد در بعضی از موارد بسته به کاربرد کانکس های شیشه ای دورتا دور کانکس شیشه خور می باشد و در بعضی مواقع مشتریان اندازه ی معینی را برای شیشه خور کردن کانکس سفارشی خود می دهند . شیشه ی به کار رفته در کانکس های شیشه ای معمولا از جنس شیشه ی میرال , معمولی , شیشه ی خودرویی ساده و خم دار و … است .

کاربرد کانکس شیشه ای

کانکس های شیشه ای در اندازه های مختلف و کاربردهای گوناگون طراح و ساخته می شود . از این نوع کانکس در فضاهای نگهبانی و حراست , نگهبانی بیمارستان , حراست دانشگاهی , نگهبانی پارکینگ ها , نگهبانی ساختمان ها , حراست ادارات و سازمان ها , کانکس فروشگاهی و نمایشگاهی استفاده می شود زیرا به دلیل شیشه خور بودن از قابلیت دید تمام فضای اطراف برخوردار است . و دیگر کاربردهای کانکس شیشه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • کانکس شیشه ای کنترل
 • کانکس شیشه ای نگهبانی
 • کانکس شیشه ای مهندسی
 • کانکس شیشه ای غرفه بازیافت
 • کانکس شیشه ای نمایشگاهی
 • کانکس شیشه ای فروشگاهی
 • کانکس شیشه ای گل فروشی

قیمت کانکس شیشه ای , کانکس شیشه ای دست دوم

برای سفارش کانکس های شیشه ای کافیست با متخصصین ما در آربی کانکس تماس بگیرید و نوع کانکس درخواستی خود را سفارش دهید مهندسین و متخصصین کار آمد آربی کانکس در کوتاه ترین زمان ممکن آن را طبق درخواست شما طراحی کرده و ساخته و در محل مورد نظرتان نصب می کنند .

جهت اطلاع از قیمت کانکس شیشه ای , فروش کانکس شیشه ای , خرید کانکس شیشه ای , کانکس شیشه ای دست دوم , کانتینر با آربی کانکس تماس حاصل نمایید .

کانکس کترینگ سیار

کانکس کترینگ سیار , کانکس کترینگ , قیمت کانکس کترینگ دست دوم

کانکس کترینگ سیار , کانکس کترینگ , قیمت کانکس کترینگ سیار , کانکس کترینگ دست دوم: کانکس کترینگ به عبارتی همان نسل جدید کانکس فست فود و رستوران است . که در تمام نقاط شهر آماده ی ارائه خدمات به مردم است . از کانکس کترینگ سیار بیشتر در خیابان های پر رفت و آمد و پارک ها و نمایشگاه ها و .. استفاده می شود که غذای سفارشی و آماده به مشتری تحویل می دهد .

رشد ۸٫۴ درصدی کانکس کترینگ سیار از سالهای ۲۰۰۷-۲۰۱۲ به خوبی نشان دهنده ی این امر است که غذاهای خیابانی که از طریق کانکس کترینگ سیار به دست مردم می رسند فروش بالاتری را در این سال ها داشته اند . شرکت آربی کانکس با استفاده از نیروی مجرب و متخصص در زمینه ی ساخت انواع کانکس اقدام به ساخت و طراحی کانکس کترینگ سیار در ابعاد و اندازه های مختلف کرده است .

کانکس کترینگ سیار

کانکس کترینگ

انواع کانکس کترینگ سیار

 • کانکس رستوران و فست فود سیار
 • بستنی فروشی سیار
 • آبمیوه فروشی سیار
 • میوه فروشی سیار
 • کانکس آشپزخانه سیار
 • کبابی سیار
 • پروتینی سیار
 • و …

طراحی داخلی کانکس کترینگ سیار

کانکس کترینگ سیار طبق سفارش مشتری در اندازه ها و ابعاد مختلف طراحی و ساخته می شوند . مواد اولیه به کار رفته در ساخت کانکس کترینگ سیار از عوامل مهمی است که در قیمت این نوع کانکس تاثیر به سزایی دارد . نمای داخلی کانکس کترینگ سیار به گونه ای طراحی می شود که شباهت زیادی به یک رستوران سنتی داشته باشد .

طراحی داخل کانکس بسته به نوع ذنیاز و درخواست مشتری انجام می پذیرد . در برخی موارد بعضی از مشتریان درخواست محل استراحت داخل کانکس می کنند که متخصصین شرکت آربی کانکس طبق سلیقه و سفارش مشتری عمل می کنند .

طراحی نمای بیرون کانکس کترینگ سیار

نمای بیرونی کانکس کترینگ سیاراز مهمترین نکاتی است که در ساخت این نوع کانکس ها باید به آن توجه کرد زیرا هر چه نمای بیرونی کانکس کترینگ سیار زیباتر باشد باعث جلب مشتری می شود . نمای این نوع کانکس ها باید به گونه ای طراحی شود که شباهت زیادی به رستوران داشته باشد تا افراد بتوانند تشخیص دهند که این کانکس مختص رستوران است .

مزایای استفاده از کانکس کترینگ سیار

 • قابل حمل و نقل و جابه جایی آسان
 • مقاوم و بادوام در برابر رطوبت و شرایط جوی گوناگون
 • طراحی جذاب و نمای داخلی و بیرونی زیبا
 • سبک و بادوام
 • عایق بندی در برابر هوا
 • قابل خرید با هزینه ی مناسب
 • قابل فروش با عنوان کانکس کترینگ دست دوم

خرید , فروش , قیمت , کانکس دست دوم کترینگ سیار

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه ی سفارش و خرید کانکس کترینگ سیار با مشاورین و متخصصین شرکت آربی کانکس تماس گرفته و نوع محصول منتخب خود را سفارش دهید و از نحوه ی خرید , فروش و قیمت کانکس کترینگ سیار آگاه شوید

 

کانکس سرایداری

کانکس سرایداری

کانکس سرایداری : از دیگر خدمات مهم آربی کانکس طراحی و ساخت کانکس سرایداری است . این نوع کانکس ها با توجه به نوع نیاز و سفارش مشتری در طرح ها و ابعاد مختلف طراحی و سپس توسط متخصصین و مهندسین کارآمد شرکت آربی کانکس ساخته می شوند و در موعد مقرر تحویل مشتریان عزیز داده می شوند .

کانکس سرایداری

کانکس سرایداری

کانکس سرایداری کاربرد فراوانی را دارداز جمله مهمترین کاربرد این نوع کانکس ها می توان به موارد زیر اشاره نمود :

کاربرد های کانکس سرایداری

 • پروژه های عمرانی و ساختمانی
 • پروژه های مسکونی و اداری
 • محیط های انتظامی و دادگاهی
 • حراست دانشگاهی و مدارس
 • حراست نگهبانی کارخانه جات
 • و…

امکانات داخلی کانکس سرایداری

ازاین کانکس ها به سبب نیاز به حضور سرایدار و نگهبان در مکان های مورد نظر به منظور حراست و حفاظت از محیط استفاده می شود . در ساخت این کانکس باید به این نکته توجه کرد که باید سرایدار دید کافی از داخل کانکس به محیط اطراف داشته باشد و بنابراین بایستی در طراحی ای توع کانکس دورتا دور کانکس از پنجره های زیادی استفاده شود تا نگهبان بتواند وظیفه ی حراست خود را به نحو احسن انجام دهد . همچنین کانکس نگهبانی یا همان سرایداری باید از امکانات اقامتی برخوردار باشد که بایستی دارای آشپزخانه , سرویس بهداشتی , آبدارخانه , حمام و روشویی و … باشد تا سرایدار بتواند داخل کانکس استراحت بکند .

کانکس سرایداری در دونوع کانکس ساخته می شوند که در زیر به آن ها اشاره می کنیم :

انواع کانکس سرایداری

 • کانکس سرایداری ثابت
 • کانکس سرایداری چرخدار

همچنین در ساخت این نوع کانکس باید از مواد اولیه مستحکم استفاده شود تا مقاومت بالاتری را در برابر هرگونه عوامل تهدید کننده اعم از خورندگی , پوسیدگی و.. داشته باشد و مقاوم در برابر عوامل طبیعی از جمله سیل و زلزله و طوفان و .. باشد . کافیست با مشاورین و متخصصین ما در شرکت کانکس سازی آربی کانکس تماس بگیرید و نوع محصول خود را سفارش دهید مهندسین و متخصصین ما در کمترین زمان آن را برای شما طراحی و ساخته و در محل مورد نظرتان نصب خواهند کرد .

جهت اطلاعات بیشتر از قیمت کانکس سرایداری , فروش کانکس سرایداری , خرید کانکس سرایداری , کانکس دست دوم , کانتینر با مشاورین شرکت آربی کانکس تماس حاصل نمایید

 

کانکس بلیط فروشی

کانکس بلیط فروشی ,قیمت , خرید و فروش کانکس بلیط فروشی

کانکس بلیط فروشی : یکی دیگر از خدمات  مهم شرکت آربی کانکس طراحی و ساخت کانکس بلیط فروشی است . کانکس بلیط فروشی همانگونه که ازنامش پیداست برای فروش بلیط اتوبوس مورد استفاده قرار می گیرد .

کانکس بلیط فروشی

کاربرد کانکس بلیط فروشی

این نوع کانکس ها در تمام نقاط شهرقابلیت نصب و استفاده را دارند کانکس های بلیط فروشی اکثرا در کنار ایستگاه های اتوبوس  و نمایشگاه ها , سالن های اجلاس قابل مشاهده است . کانکس های بلیط فروشی جهت استراحت و آسایش متصدی بلیط فروش و رانندگان اتوبوس طراحی و ساخته می شود . این اتاقک پیش ساخته دارای امکاناتی از جمله سیم کشی برق , وسیله ی سرمایشی و گرمایشی و .. است .

کانکس های بلیط فروشی بسته به نوع سفارش مشتری در طرح ها و اندازه های گوناگون طراحی و ستاخته می شوند . لازم به ذکر است که در ساخت کانکس بلیط فروشی باید از مواد درجه یک استاندارد استفاده شده باشد تا مستحکم و ماندگاری بیشتری داشته باشد .

معمولا در ساخت کانکس های بلیط فروشی از ورق گالوانیزه استفاده می شود تا دوام و ماندگاری بیشتری در برابر عوامل طبیعی و غیر طبیعی داشته باشد.

در طراحی کانکس های بلیط فروشی از پیش خوان استفاده شده است که  برای آسایش و راحتی مشتریان بهترین راه کار است .

انواع کانکس بلیط فروشی

کانکس های بلیط فروشی در دو نوع کانکس بلیط فروشی ثابت و چرخدار ساخته می شوند . که بسته به نوع نیاز و تقاضای مشتریان عزیز دارد .  از کانکس بلیط فروشی ثابت بیشتر برای مواردی مورد استفاده قرار می گیرد که دیگر نیاز به جابه جایی مکانی ندارند و اما برعکس کانکس چرخ دار بلیط فروشی را می توان در صورت نیاز به تغییر مکان و جا جابه جا کرد . در ضمن کانکس بلیط فروشی بایستی سبک ساخته شود تا کار حمل و نقل را با مشکل مواجه نکند .

اکثرا اطراف کانکس بلیط فروشی را طوری طراحی می کنند که دید بهتری داشته باشند و همچنین با پنجره ی زیاد طراحی می کنند .

قیمت کانکس بلیط فروشی

آربی کانکس طراحی کانکس بلیط فروشی را بسته به نوع سلیقه و درخواست شما مشتریان عزیز در طرح ها و اندازه های گوناگون طراحی و ساخته و در محل مورد نظر شما نصب می کند . قیمت کانکس بلیط فروشی نیز همانن سایر کانکس ها بیشتر به متریال و مواد اولیه بستگی دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت کانکس بلیط فروشی ، می توانید با کارشناسان فروش ما  در آربی کانکس تماس بگیرید.

کانکس بلیط فروشی دست دوم

کانکس بلیط فروشی دست دوم پس از خریداری ، تغییر کاربری و یا انجام تعمیرات و تغییرات لازم در داخل و خارج آن ها ، رنگ آمیزی و … با قیمت بسیار پایین تر در اختیار کاربران و مشتریان قرار می گیرد .

خرید کانکس بلیط فروشی , فروش کانکس بلیط فروشی

جهت اطلاع از قیمت کانکس , خرید کانکس , فروش کانکس بلیط فروشی و کانکس دست دوم با متخصصین شرکت کانکس سازی آربی کانکس تماس بگیرید .